Cümle Alem Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN İMPARATOR DEĞİLİM

BEN İMPARATOR DEĞİLİM Empty BEN İMPARATOR DEĞİLİM

Mesaj  cadde54 C.tesi Eyl. 08, 2007 7:37 pm

Demet Akalın, yazın verdiği konserlerden 3.5 milyon YTL kazandığına dair haberlere ateş püskürdü

Yaz boyunca 3.5 milyon YTL kazandığı söylenen Demet Akalın sert çıktı: Bu kadar para kazanmak için `İmparator` olmak lazım....

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan "Yaz boyunca 100 konser verdi ve 3.5 milyon YTL kazandı" haberlerine ateş püskürdü. "Bu haberi yapanların matematiği yok" diyen Demet, şunları söyledi: "Yaz zaten topu topu 90 gün eder. Ben nasıl olur da daha Ağustos bitmeden 100 konser veririm. Bu haberler tamamen yalan. Ayrıca benim ekstra ücretim 35 bin YTL değil."

Bahsi geçen 3.5 milyon YTL`yi hayatı boyunca bir arada görmediğini de sözlerine ekleyen Demet, "Böyle şeyleri söylemek çok ayıp ama ben yedi sülaleme bakıyorum. 10 tane çocuk okutuyorum. Şu anda memleketim olan Gölcük`te okul yaptırmak için arsa arıyorum" dedi. Ünlü şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: Ben İbrahim Tatlıses miyim ki 3 ayda o kadar çok para kazanayım?" Bu arada, aynı haberde,birçok ünlü sanatçının yaz boyunca kazandıkları ifade edilen paraların gerçeği yansıtmadığı da ortaya çıktı
cadde54
cadde54
Hacked Mod
Hacked Mod