Cümle Alem Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TARKANA SAHNEDE TACIZ

TARKANA SAHNEDE TACIZ Empty TARKANA SAHNEDE TACIZ

Mesaj  cadde54 C.tesi Eyl. 08, 2007 7:45 pm

POPSTAR Tarkan, dün gece IC Green Palace Otel'deki konserinde çoğunluğunu Rusların oluşturduğu hayranlarını coşturdu. Konserin ortasında güvenliği aşıp sahneye çıkmayı başaran bir genç kız dudaklarından öpmek isteyince Tarkan, “O dudakların bir sahibi var'' dedi.

IC Oteller Zinciri, Rus Bayramı nedeniyle Kundu'daki IC Green Palace Otel'de Tarkan konseri düzenledi. Popstar Tarkan, saat 22.30'da sahneye çıktı. Otelin kumsalında hazırlanan özel alandaki platformda konser veren Tarkan'ı çoğunluğunu Rus turistlerin oluşturduğu 5 bin hayranı izledi. Şarkıları ve danslarıyla hayranlarını büyüleyen megastar, konserinden ortasında tacize uğradı.

Güvenlikçilerin elinden sıyrılıp koşarak sahneye çıkan 18 yaşlarındaki bir genç kız, “Seni seviyorum Tarkan'' diye bağırdıktan sonra Tarkan'ın üzerine atladı. Bacaklarını beline, kollarını da boynuna dolayan genç kız, popstarı dudaklarından öpmek istedi. Buna izin vermeyen ve bir taraftan da şarkı söyleyen Tarkan, “Dur kız, yapma'' dedi. Parçanın bitiminde güçlükle sakinleştirdiği kızı platformdan indiren Tarkan, “Herkesin gözü önünde tacize uğradım. Az kalsın namus gidiyordu. O dudakların bir sahibi var, değil mi?'' diye konuştu. Hayranların alkışı üzerine Tarkan, “Hepinizi seviyorum'' diye bağırdı.

Konser sırasında Tarkan, parça aralarındaki konuşmalarını Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak 3 dilde yaptı. Basın mensuplarının görüntü alınmasına izin verilmeyen konser, 2 saat sürdü.

Tarkan, havai fişek gösterisi altında konserini tamamladı.

Milliyet
cadde54
cadde54
Hacked Mod
Hacked Mod

- Similar topics